Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish

  • 67 m²

2-slaapkamer Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish is een goede keuze voor maximaal 5 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 7 km van het Chopin Monument. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Deze accommodatie heeft een complete keuken.

Dit appartement van 67 m² is te vinden in de Wlochy wijk van de stad, op korte rijafstand van 15 minuten van het Museum Opstand van Warschau. Het Łazienkipaleis ligt op afstand van 8 km tot Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish en 5 km van de luchthaven Warschau Frédéric Chopin. Het treinstation Warszawa Główna bevindt zich op korte rijafstand van 10 minuten van dit 1-badkamer appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish
Przedpole 8 By Homeprime
Mobiele prijsaanbieding

Przedpole 8 By Homeprime

8.9
Fantastisch 8 beoordelingen
80 m van de accommodatie
USD 103 USD 93
per nacht
Apartamenty Jutrzenki
Mobiele prijsaanbieding

Apartamenty Jutrzenki

720 m van de accommodatie
Apartment - Balcony - Garage - Chopin Airport
Mobiele prijsaanbieding

Apartment - Balcony - Garage - Chopin Airport

8.3
Heel goed 3 beoordelingen
956 m van de accommodatie
USD 78 USD 70
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish te vinden?
      Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish is in de Wlochy wijk van de stad gesitueerd, binnen 7 km van het Chopin Monument.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish?
      Populaire plekken in de buurt van Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish zijn onder andere de Nożyk Synagoge, het Chopin Monument, de ORCO-toren.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish?
      Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Heeft Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish internetverbinding?
      Ja, Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish biedt wifi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Warsaw Near Airport Apartment Modern, Stylish

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten